Гайкокрут акумуляторний Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+
3 318 ₴
- Готово к отправке
- Код: 184446
- +380 (98) 630-00-01
Опис гайкокрута акумуляторного Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+
Гайкокрут акумуляторний Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+ — другий гайковерт в асортименті серії SmartLine+ ідеально поєднує потужність, чудові функції та передові технології для ефективного і комфортного кріплення гайок.
Основна особливість цієї моделі — безщітковий двигун. Завдяки цій інноваційній технології, гайкокрут Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+ забезпечує високу продуктивність, тривалий термін служби та зменшений рівень шуму. Ви будете вражені його ефективністю та надійністю в роботі.
Іншою важливою особливістю є електронне регулювання крутного моменту. Це дозволяє точно налаштувати необхідну силу затягування гайок, забезпечуючи максимальну точність та контроль у кожному завданні. Тепер ви зможете легко працювати з різними матеріалами та під різні вимоги.
Гайкокрут Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+ має компактний і ергономічний дизайн, що забезпечує зручність у використанні навіть у важкодоступних місцях. Алюмінієвий редуктор забезпечує міцність та надійність у роботі, що робить цей гайкокрут ідеальним вибором для інтенсивного використання.
Не менш важливо відзначити LED підсвічування робочої зони, що забезпечує яскраве та рівномірне освітлення навколо гайки, навіть у погано освітлених умовах. Ви зможете точно бачити, де відбувається робота, що забезпечить високу точність та безпеку у процесі.
Гайкокрут акумуляторний Vitals Professional AT 1837 BS SmartLine+ з типом патрона квадрат 1/2" і напругою 18 В — це надійний і потужний інструмент, який забезпечує професійні результати. Незалежно від того, чи є професіоналом або любителем, цей гайкокрут стане вашим вірним партнером вирішення будь-яких завдань щодо кріплення гайок.
Товар поставляється без АКБ та ЗУ. Їх потрібно купувати окремо під свої потреби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.57 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный крутящий момент | 370 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1.57 |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество ударов, уд/мин | 3500 |
| Максимальный крутящий момент, Нм | 370 |
| Напряжение, В | 18 |
| Размер держателя насадки, дюйм | 1 ⁄ 2 |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип двигателя | Бесщёточный |
| Частота вращения 1 скорость, об/мин | 1700 |
| Частота вращения 2 скорость, об/мин | 2100 |
| Частота вращения 3 скорость, об/мин | 2400 |
- Цена: 3 318 ₴








