Особливості 1-94-857
✔ Ящик для інструменту Stanley пластмасовий з металевим замком
✔ Металевий замок із закритою гумовою накладкою
✔ Ручка з покриттям з термопластичної гуми для комфорту
✔ Інтегровані органайзери для дрібних деталей і лоток
✔ Логотип, нанесений за допомогою технології IML (вплавлений в матеріал корпусу) тривалий час зберігається на ящику
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Материал | Пластмасса |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры, см | 31.8х17.8х13 |
| Страна-производитель | Израиль |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴



