Опис Коронка алмазна DI-STAR DDS-W 052x300x1 1/4 UNC RS-TX (10170085411)
DI-STAR DDS-W 052x300x1 1/4 UNC RS-TX - коронка алмазна для свердління отворів у бетонних стінах під кондиціонування, вентиляцію та інші комунікації без застосування охолодження - це вкрай трудомісткий і тривалий процес. Виробники і майстри постійно працюють і шукають способи прискорення цієї операції. Коронка розроблена для дрилів алмазного свердління з мікроударом - це на сьогодні найшвидший інструмент для свердління в сухому режимі. Гвинтовий корпус свердла ефективно виводить шлам із зони свердління. Алмазні сегменти, наварені на корпус лазером, мають турбовану форму з високоміцним, впорядковано укладеним алмазом. Швидкість свердління отвору 82 мм у бетоні М300 товщиною 20 см досягає 2.5 хвилини без застосування охолодження. Свердло встановлюється на свердлильні машини з мікроударом. Має довжину 300 мм і хвостовик 1 1/4 UNC. Виготовляється діаметром 42, 52, 62, 62, 72, 82, 102, 112, 122 мм.
Види робіт:
- Свердління отворів без застосування охолодження
Оброблювані матеріали:
- Бетон армований
- Бетон неармований
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 52 мм |
| Длина | 300 мм |
| Применение коронки/пилы | Железобетон, Высоко армированный бетон, Бетон |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Сухое |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Алмазні коронки |
| Кол-во единиц | 1 |
- Цена: 2 055 ₴





