WVB 18 LT BL 11-125 Quick (613057850) Акумуляторна кутова шліфувальна машина
10 204 ₴
- В наличии
- Код: 613057850
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Безщіткова акумуляторна кутова шліфувальна машина нового покоління: потужність як у мережевого інструмента на 1100 Вт завдяки збільшеній на 40 % потужності
- Безщітковий двигун, що не потребує технічного обслуговування, з найвищим коефіцієнтом корисної дії і максимальною зручністю
- Можливість налаштування частоти обертання регулювальним колесом для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається незмінною під навантаженням
- Швидка система гальмування забезпечує максимальний захист користувача: Диск зупиняється протягом 1 секунди після вимкнення
- Система M-Quick для заміни дисків без інструментів натисненням на кнопку
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Акумуляторний блок можна розвертати з кроком 90 градусів для кращої ергономічності в будь-якій робочій позі
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів і гарантує максимальний захист користувача
- Електронний захист від перевантаження, плавний пуск і захист від повторного пуску
- Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих часточок
- Багато марок, одна акумуляторна система: Цей продукт сумісний зі всіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS:
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 204 ₴







