Опис алмазного круга Distar 1A1R V 125 Metal Cut 125х1.5х22.23 мм:
- Алмазний круг Distar 1A1R V 125 Metal Cut діаметром 125 мм, товщиною 1,5 мм, з посадковим отвором 22,23 мм ефективно, з мінімальним іскроутворенням ріже металеві вироби. Стане незамінним інструментом на будівництві, в майстерні або у виробничому процесі.
- Круг Distar 1A1R V 125 Metal Cut виготовлений з використанням передової технології та високоякісних матеріалів, які гарантують неперевершену ґрунтовність і витривалість.
- Маючи товщину всього 1.5 мм, круг виконує акуратні різи, що особливо цінно при виконанні високоточних робіт.
- Компанія Distar максимально дотримується у своєму виробництві необхідних стандартів якості та ретельно контролює виробництво своєї продукції. Обираючи диски Distar, ви можете бути впевнені в безпеці та надійності цього інструменту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴






