Алмазний диск DISTAR 1A1RSS BESTSELLER ABRASIVE розроблений спеціально для роботи з абразивними матеріалами і став одним з кращих інструментів для різання будь-яких покриттів такого типу. Залежно від твердості можливе застосування без додаткової подачі води. Зокрема, при роботі з мякими матеріалами обробка проводиться на суху, для більш твердих рекомендується організація додаткового охолодження водою.
Висока якість і алмазний шар в 9 міліметрів забезпечує хорошу продуктивність і ресурс. Зокрема, диск працює зі швидкістю до 2 метрів в хвилину.
Також зазначається додаткове оснащення захисними сегментами, які дозволяють ефективно прибирати шлам з робочої області, що зберігає від зносу корпус диска.
Представлені в різних діаметрах від 300 до 600 міліметрів, і можуть використовуватися на бензоріз або швонарезчіки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Асфальт |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
- Цена: 4 635 ₴



