

Гайкокрут високомоментний акумуляторний MILWAUKEE 1"(2400 Нм) M18 FUEL з фіксацією кільцем ONE-KEY (+
58 667 ₴
54 999 ₴
- В наличии
- Код: 4933499254
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безщітковий двигун POWERSTATE; ONE-KEY; хвостовик 1"; крутний момент на затяжку 2034 Нм; крутний момент на зрив 2440 Нм; 2 акумулятори; з/в; вага 3 кг; HD кейс
M18 FUEL™ високомоментний імпульсний гайковерт забезпечує 2033 Нм крутного моменту.
Забезпечує до 2400 Нм моменту, що крутить, на зрив гайки, що дозволяє працювати з кріпленням до М42.
4 режими DRIVE CONTROL дозволяють користувачеві перемикати чотири різні налаштування швидкості та крутного моменту
Вбудований лічильник ударів
ONE-KEY™ управління інструментом забезпечує бездротове налаштування для захоплення продуктивності та точного відтворення результату
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
Акумулятор 2
Місткість акумулятора (Ач) 8.0
Зарядний пристрій 95 хв
Крутний момент зривання гайки (Нм) 2400
Макс. діаметр болта M42
Макс. крутний момент (Нм) 2400
Макс. крутний момент при загвинчуванні (Нм) 2033
Напруга (В) 18
Загальна вага (кг) 5.9
Поставляється в Дінакейс
Швидкість без навантаження (про/хв) 0-1000/0-1100/0-1400/0-1650
Стандартна комплектація Бічна рукоятка, металевий гачок
Тип акумулятора Li-ion
Частота ударів (уд/хв) 1330/1620/2100/2450
M18 FUEL™ високомоментний імпульсний гайковерт забезпечує 2033 Нм крутного моменту.
Забезпечує до 2400 Нм моменту, що крутить, на зрив гайки, що дозволяє працювати з кріпленням до М42.
4 режими DRIVE CONTROL дозволяють користувачеві перемикати чотири різні налаштування швидкості та крутного моменту
Вбудований лічильник ударів
ONE-KEY™ управління інструментом забезпечує бездротове налаштування для захоплення продуктивності та точного відтворення результату
Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
Акумулятор 2
Місткість акумулятора (Ач) 8.0
Зарядний пристрій 95 хв
Крутний момент зривання гайки (Нм) 2400
Макс. діаметр болта M42
Макс. крутний момент (Нм) 2400
Макс. крутний момент при загвинчуванні (Нм) 2033
Напруга (В) 18
Загальна вага (кг) 5.9
Поставляється в Дінакейс
Швидкість без навантаження (про/хв) 0-1000/0-1100/0-1400/0-1650
Стандартна комплектація Бічна рукоятка, металевий гачок
Тип акумулятора Li-ion
Частота ударів (уд/хв) 1330/1620/2100/2450
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 2400 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 10.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
Информация для заказа
- Цена: 54 999 ₴


