



Гайкокрут високомоментний 1'' (2711 Нм) MILWAUKEE M18 FUEL ONEFHIWF1DS-121C (+ заряд.пристрій, акум., HD кейс)
85 272 ₴
- В наличии
- Код: 4933499253
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1″ квадрат; Нм 2711; Бічна рукоятка;
M18 FUEL™ Високомоментний ударний гайковерт з D-подібною рукояткою забезпечує 2576 Нм крутного моменту на закручування, замінюючи мережеві, бензинові та пневматичні аналоги.
Забезпечує до 2711 Нм моменту, що крутить, на зрив гайки, що дозволяє викручувати болти до М42.
4-режимний перемикач швидкостей DRIVE CONTROL дозволяє перемикатися між чотирма налаштуваннями швидкості та крутним моментом для максимуму можливих застосувань
Вбудований сенсор частоти ударів забезпечує сталість обраного моменту, що крутить.
ONE-KEY™ Контроль Інструменту забезпечує бездротове налаштування для підвищеної продуктивності та стабільних результатів.
Світлодіодне підсвічування Tri-LED забезпечує освітлення високої роздільної здатності для покращення видимості робочого простору.
Безщітковий двигун POWERSTATE™ нового покоління, електроніка REDLINK PLUS™ та акумулятори REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ач забезпечують чудову продуктивність, довговічність та час роботи в умовах важких застосувань
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
Акумулятор 1
Місткість акумулятора (Ач) 12.0
Крутний момент зривання гайки (Нм) 2711
Макс діаметр болта M42
Макс. крутний момент (Нм) 1180/1254/1966/2576
Макс. крутний момент при загвинчуванні (Нм) 2576
Напруга (В) 18
Загальна вага (кг) 11.1
Поставляється в Кейс
Швидкість без навантаження (об/хв) 600/700/900/1200
Стандартна комплектація Бічна рукоятка
Тип акумулятора Li-ion
Тип хвостовика 1″ квадратний
Частота ударів (уд/хв) 750/930/1200/1440
M18 FUEL™ Високомоментний ударний гайковерт з D-подібною рукояткою забезпечує 2576 Нм крутного моменту на закручування, замінюючи мережеві, бензинові та пневматичні аналоги.
Забезпечує до 2711 Нм моменту, що крутить, на зрив гайки, що дозволяє викручувати болти до М42.
4-режимний перемикач швидкостей DRIVE CONTROL дозволяє перемикатися між чотирма налаштуваннями швидкості та крутним моментом для максимуму можливих застосувань
Вбудований сенсор частоти ударів забезпечує сталість обраного моменту, що крутить.
ONE-KEY™ Контроль Інструменту забезпечує бездротове налаштування для підвищеної продуктивності та стабільних результатів.
Світлодіодне підсвічування Tri-LED забезпечує освітлення високої роздільної здатності для покращення видимості робочого простору.
Безщітковий двигун POWERSTATE™ нового покоління, електроніка REDLINK PLUS™ та акумулятори REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ач забезпечують чудову продуктивність, довговічність та час роботи в умовах важких застосувань
Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
Акумулятор 1
Місткість акумулятора (Ач) 12.0
Крутний момент зривання гайки (Нм) 2711
Макс діаметр болта M42
Макс. крутний момент (Нм) 1180/1254/1966/2576
Макс. крутний момент при загвинчуванні (Нм) 2576
Напруга (В) 18
Загальна вага (кг) 11.1
Поставляється в Кейс
Швидкість без навантаження (об/хв) 600/700/900/1200
Стандартна комплектація Бічна рукоятка
Тип акумулятора Li-ion
Тип хвостовика 1″ квадратний
Частота ударів (уд/хв) 750/930/1200/1440
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 2711 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 12.7 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота ударов, уд/мин | 0-750/0-930/0-1200/0-1440 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Максимальный момент затяжки, Нм | 2576 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-600/0-700/0-900/0-1200 |
| Платформа | M18 |
| Технология | M18 FUEL |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Ємність акумулятора, Аг | 12 |
| Максимальний момент відкручування, Нм | 2711 |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Категорія товарів 2 | Гайковерти |
| Категорія товарів 1 | Електроінструмент |
| Категорія товарів 3 | Гайковерти акумуляторні |
Информация для заказа
- Цена: 85 272 ₴


