

Свердло алмазне Distar Reinforced concrete DDS-W 67х450х6х1 1/4 UNC (17903094529)
3 177 ₴
- Нет в наличии
- Код: 17903094529
- +380 (98) 630-00-01
Свердло алмазне Distar Reinforced concrete DDS-W 67х450х6х1 1/4 UNC (17903094529)
Свердло алмазне Distar Reinforced concrete DDS-W 67х450х6х1 1/4 UNC (17903094529) призначено для свердління отворів у високоармованому, армованому бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалів. Застосовується на свердлильних установках (потужністю від 1900 Вт) опорних на стійках. Має високу швидкість проходження важкого армованого бетону. При проходженні арматури рекомендується знижувати швидкість обертання. Алмазні сегменти на корпусі закріплені лазером. Це забезпечує їхнє надійне кріплення навіть у складних умовах свердління з підвищеним рівнем вібрації та ударних навантаженнях. Обов'язкове застосування охолодження проточною водою. Випускається діаметром 67 мм та довжиною 450 мм. За допомогою подовжувачів можна нарощувати глибину свердління.
Особливості:
- якісне алмазне свердло;
- тип хвостовика 1 1/4 UNC;
- застосовується на свердлильних установках (потужністю від 1900 Вт) опорних на стійках;
- обов'язкове застосування охолодження проточною водою;
- швидкість - 5;
- ресурс - 4;
- діаметр 67 мм;
- довжина 450 мм;
- має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 130 мм |
| Длина | 450 мм |
| Максимальный диаметр | 130 мм |
| Минимальная длина | 450 мм |
| Минимальный диаметр | 130 мм |
| Применение коронки/пилы | Высоко армированный бетон, Бетон |
| Состояние | Новое |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Мокрое |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр, мм | 52 |
| Длина, мм | 450 |
| Применение | кирпич бетон |
| Страна-производитель | Китай |
| Тип коронки | алмазный |
- Цена: 3 177 ₴


