Призначений для демонтажу пошкоджених болтів та гайок.
Виготовлений із термообробленої хромомолібденової (Cr-MO) сталі.
Зворотні канавки призначені для максимального захоплення.
Посадковий квадрат: 3/8".
Комплектація:
- Головка спеціальна: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19мм,
- Штифт довжина 90мм, діаметр 6мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JTC |
| Квадрат | 3/8" |
| Количество в наборе | 10 шт |
| Размер max | 19 мм |
| Размер min | 9 мм |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид размерности | метричний |
| Гарантия, мес | Довічна |
| Категории товаров 1 | Ручний інструмент |
| Категории товаров 2 | Торцеві головки |
| Категории товаров 3 | Головки для пошкоджених гайок |
| Назначение | ударна |
| Сплав | CR-MO |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴




