Пила ланцюгова акумуляторна MILWAUKEE M18 FCHS-122 FORGE™, 400мм
50 999 ₴
- В наличии
- Код: 4933499217
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис інструменту | FUEL 18V Ланцюгова пилка, 12,0 Ач, що направляє 40 см - Мілуокі | 4933499217
Ланцюгова пилка M18 FUEL™ забезпечує потужність, що перевищує бензинові ланцюгові пилки в найскладніших умовах.
Завдяки технології FUEL™ бензопила забезпечує постійну швидкість при виконанні найважчих робіт, що дозволяє перевищувати бензинові бензопили об'ємом до 40 куб. див.
Система інструментів HIGH OUTPUT™ виводить технології M18 FUEL™ на новий рівень та забезпечує підвищену продуктивність та час роботи. Ці інструменти розроблені для покращення взаємодії з акумуляторами HIGH OUTPUT™ та FORGE™.
Забезпечує потужність і час роботи, необхідні для розпилювання до 150 кедрових дощок розміром 100 x 100 мм з одним акумулятором M18 REDLITHIUM HIGH OUTPUT ємністю 12,0 Ач.
Міцна металева передача забезпечує найкращий у своєму класі крутний момент
Змінна швидкість перемикання передач забезпечує повний контроль при натисканні та миттєвий відгук дросельної заслінки, що дозволяє досягти повної швидкості менш ніж за секунду.
Металеве захоплення для кращого захоплення матеріалу при різанні
Легкодоступний, захищений від протікання масляний бак і швидко видимий рівень олії
Постачається з 80 см3 олії, ланцюгом Oregon та захистом ланцюга.
Система акумуляторів із зворотною сумісністю: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
FUEL 18V ланцюгова пилка, 12,0 Ач, що направляє 40 см - Мілуокі | 4933499217
Ланцюг (см): 40
Розмір ланцюгового напилка (мм/"): 4
Упаковка: Мішок або коробка не надається.
В комплект входить: 2 акумуляторні батареї M18 FB12, зарядний пристрій M12-18 FC, сумка або коробка не входять до комплекту.
Калібр [@QUOT:] : 1,1 / 0,043 "
В комплект входить: 76 мл олії, ланцюг та захист напрямного ланцюга.
Крок ланцюга [мм|@QUOT:] : 9.5 / 3/8″
Швидкість ланцюга (м/с): 12,4
Вага з акумулятором (кг): 6,4
Зарядний пристрій у комплекті: M12-18 FC
Напруга (В): 18
Тип акумулятора: літій-іонний
Ланцюгова пилка M18 FUEL™ забезпечує потужність, що перевищує бензинові ланцюгові пилки в найскладніших умовах.
Завдяки технології FUEL™ бензопила забезпечує постійну швидкість при виконанні найважчих робіт, що дозволяє перевищувати бензинові бензопили об'ємом до 40 куб. див.
Система інструментів HIGH OUTPUT™ виводить технології M18 FUEL™ на новий рівень та забезпечує підвищену продуктивність та час роботи. Ці інструменти розроблені для покращення взаємодії з акумуляторами HIGH OUTPUT™ та FORGE™.
Забезпечує потужність і час роботи, необхідні для розпилювання до 150 кедрових дощок розміром 100 x 100 мм з одним акумулятором M18 REDLITHIUM HIGH OUTPUT ємністю 12,0 Ач.
Міцна металева передача забезпечує найкращий у своєму класі крутний момент
Змінна швидкість перемикання передач забезпечує повний контроль при натисканні та миттєвий відгук дросельної заслінки, що дозволяє досягти повної швидкості менш ніж за секунду.
Металеве захоплення для кращого захоплення матеріалу при різанні
Легкодоступний, захищений від протікання масляний бак і швидко видимий рівень олії
Постачається з 80 см3 олії, ланцюгом Oregon та захистом ланцюга.
Система акумуляторів із зворотною сумісністю: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
Технічні характеристики
FUEL 18V ланцюгова пилка, 12,0 Ач, що направляє 40 см - Мілуокі | 4933499217
Ланцюг (см): 40
Розмір ланцюгового напилка (мм/"): 4
Упаковка: Мішок або коробка не надається.
В комплект входить: 2 акумуляторні батареї M18 FB12, зарядний пристрій M12-18 FC, сумка або коробка не входять до комплекту.
Калібр [@QUOT:] : 1,1 / 0,043 "
В комплект входить: 76 мл олії, ланцюг та захист напрямного ланцюга.
Крок ланцюга [мм|@QUOT:] : 9.5 / 3/8″
Швидкість ланцюга (м/с): 12,4
Вага з акумулятором (кг): 6,4
Зарядний пристрій у комплекті: M12-18 FC
Напруга (В): 18
Тип акумулятора: літій-іонний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Длина пропила, (мм) | 380 |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 12.4 м/сек |
| Количество оборотов | 6600 об/мин |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Уровень шума | 101 дБ |
| Вес | 6.4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Фонарик | Нет |
| Тип товара | Цепная аккумуляторная пила |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 10 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Нет |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.12 сек |
| Система гашения вибрации | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Особенности | Защита от перегрузки, Автоматическая смазка цепи, Антивибрационная система, Блокировка кнопки включения, Тормоз цепи, Легкий запуск, Металлический зубчатый упор, Плавный пуск, Точная регулировка расхода масла |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Акумулятор |
| Двигатель | Безщітковий |
| Уровень шума, дБ | 97,5 |
| Платформа | M18 |
| Технология | M18 FUEL |
| Напруга акумулятора, В | 18 |
| Ємність акумулятора, Аг | 12 |
| Довжина шини, см | 40 |
| Швидкість ланцюга, м/с | 12,4 |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Кількість одиниць, шт | 3 |
| Категорія товарів 1 | Садова техніка |
| Крок зуба, (мм/") | 9,5/3/8″ |
| Кількість ланок ланцюга, шт | 56 |
| Паз шини, мм/" | 1,1/0,043″ |
Информация для заказа
- Цена: 50 999 ₴









