


Тример акумуляторний безщiтковий MILWAUKEE M18 F2BCU-0 (2Х18В) (ЗП+2 акум.Х12Аг) FORGE™
98 384 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4933480860
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Напруга: 18 В
Потужний тример призначений для скошування високої трави, густих чагарників і молодих дерев діаметром до 3 см
Повна потужність за 1 секунду з максимальним контролем над інструментом
Поставляється з подвійним джгутом, ріжучою головкою + дротом для регульованих надрізів від 35 до 40 см і лезом з 4 зубами діаметром 23 см
2 режими швидкості дозволяють краще керувати продуктивністю інструменту та автономністю
Чудова ергономіка завдяки асиметричному дизайну керма та подвійному ременю безпеки для більшого комфорту під час використання
Оптимізована конструкція захисного корпусу для кращого утримання матеріалів
ДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятор REDLITHIUM™ і електронний інтелект REDLINK PLUS™ забезпечують виняткову потужність, час роботи та довговічність
Система зворотної сумісності акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
У набір входить:
1 x тример M18F2BCU (2х18В)
2 батареї 12.0Ah M18 FB12
1 x M18 DBSC дворежимний зарядний пристрій
Потужний тример призначений для скошування високої трави, густих чагарників і молодих дерев діаметром до 3 см
Повна потужність за 1 секунду з максимальним контролем над інструментом
Поставляється з подвійним джгутом, ріжучою головкою + дротом для регульованих надрізів від 35 до 40 см і лезом з 4 зубами діаметром 23 см
2 режими швидкості дозволяють краще керувати продуктивністю інструменту та автономністю
Чудова ергономіка завдяки асиметричному дизайну керма та подвійному ременю безпеки для більшого комфорту під час використання
Оптимізована конструкція захисного корпусу для кращого утримання матеріалів
ДНК нашої платформи FUEL™ переосмислює баланс бездротових технологій. Безщітковий двигун MILWAUKEE® POWERSTATE™, акумулятор REDLITHIUM™ і електронний інтелект REDLINK PLUS™ забезпечують виняткову потужність, час роботи та довговічність
Система зворотної сумісності акумуляторів: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18™
У набір входить:
1 x тример M18F2BCU (2х18В)
2 батареї 12.0Ah M18 FB12
1 x M18 DBSC дворежимний зарядний пристрій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Триммер |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Мощность двигателя | 1.5 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 400 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 400 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 6200 об/мин |
| Число оборотов холостого хода | 4600 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Да |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Особенности | Плечевой ремень, Защита от перегрева, Антивибрационная система, Плавный пуск, Автоматическая подача лески, Регулировка скорости работы |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.8 кг |
| Длина | 1850 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска, мм | 230 |
| Источник питания | Акумулятор |
| Количество режимов работы | 2 |
| Двигатель | Безщітковий |
| Платформа | M18 |
| Технология | M18 FUEL |
| Напруга акумулятора, В | 2Х18 |
| Ємність акумулятора, Аг | 12 |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Кількість одиниць, шт | 4 |
| Категорія товарів 2 | Коси та тримери |
| Категорія товарів 1 | Садова техніка |
| Діаметр лески, мм | 2,0/2,4 |
Информация для заказа
- Цена: 98 384 ₴


