Швидше не буває.
З кожним роком з'являються все нові види керамогранітної плитки з підвищеною морозостійкістю, та стійкістю до стирання. Все частіше використовують керамограніт товщиною 14, 20 мм. Такі матеріали дуже важко ріжуться звичайними алмазними дисками. Відбувається горіння, деформація диска, зупинка в розрізі.
Диск Gres Master створений саме для таких складних умов застосування. Евольвентні турбовані пази алмазоносного шару ефективно врізаються в міцний матеріал, охолоджуючи зону різання. Диск м'яко врізається навіть в самий товстий керамограніт.
Завдяки такій високій продуктивності - це найшвидший диск з усієї лінійки Distar. Диск також буде різати звичайні керамограніти, але з дуже високою швидкістю.
Якість кромки поступається диску Esthete і Decor Slim, але дуже часто така чистота і не потрібна, особливо там де стик плитки закривається молдингом.
Випускається в діаметрах 115, 125 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.
З кожним роком з'являються все нові види керамогранітної плитки з підвищеною морозостійкістю, та стійкістю до стирання. Все частіше використовують керамограніт товщиною 14, 20 мм. Такі матеріали дуже важко ріжуться звичайними алмазними дисками. Відбувається горіння, деформація диска, зупинка в розрізі.
Диск Gres Master створений саме для таких складних умов застосування. Евольвентні турбовані пази алмазоносного шару ефективно врізаються в міцний матеріал, охолоджуючи зону різання. Диск м'яко врізається навіть в самий товстий керамограніт.
Завдяки такій високій продуктивності - це найшвидший диск з усієї лінійки Distar. Диск також буде різати звичайні керамограніти, але з дуже високою швидкістю.
Якість кромки поступається диску Esthete і Decor Slim, але дуже часто така чистота і не потрібна, особливо там де стик плитки закривається молдингом.
Випускається в діаметрах 115, 125 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамогранит, Керамика |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.4 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 098 ₴







