Круг алмазний відрізний Distar Pro Gres 125x22.2x1.9мм (90215129020) використовується для обробки керамічної плитки та керамограніту. Диск здатен виконувати операції з різання та шліфування матеріалу. Завдяки цьому не потрібно виконувати заміну дисків, або використовувати дві болгарки. На лицьовій стороні диска нанесений широкий алмазний шар шириною 20 мм. Диск є надзвичайно ефективним при різанні плитки під кутом 45° та при виконанні операції заусовки. Алмазний шар після різу додатково шліфує кромку, утворюючи чисту поверхню. Диск використовується на КШМ 125 без використання охолодження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Страна производитель | Украина |
| Вид обработки | Чистый рез |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамогранит |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 1.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴






