DSSW 1690-3/4" (601550000) Пневматичний ударний гайковерт
17 463 ₴
- Готово к отправке
- Код: 601550000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Універсальне застосування для пригвинчування колісних болтів на легкових та малих вантажних автомобілях, для монтажних робіт та ремонту
- Зручний та легкий для роботи навіть в важкодоступних місцях
- Ергономічний корпус з композитного матеріалу: ізоляція від холоду, нековзний, з низьким рівнем вібрації для зручної роботи
- Ергономічне переключення праворуч-ліворуч із зручним управлінням однією рукою
- Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні
- Момент затягування регулюється: три ступені для різних різьбових з’єднань
- Довговічний двомолотковий ударний механізм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр входного штуцера | 1/2" |
| Максимальный крутящий момент | 1690 H*m |
| Рабочее давление | 6.2 бар |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Тип пневмогайковерта | Пистолетный |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Набор насадок | Нет |
| Переходной штуцер | Нет |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 463 ₴


