Відрізний диск Metabo Flexiamant Super Inox 350 мм призначений для різання виробів з нержавіючої і кислотостійкої сталі. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, досягається тривалий термін служби і висока ефективність роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Диаметр внешний | 350 мм |
| Диаметр внутренний | 25.4 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Толщина | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Кола відрізні |
| Кол-во единиц | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 300 ₴


