Відрізний диск METABO 125x1 мм, Novorapid SP
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 617232000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відрізний круг Metabo Novorapid SP - це тонкий відрізний круг для обробки тонкостінних матеріалів, що не іржавіють, таких як труби, листи, профілі, дріт тощо, а також для загальної обробки металу. Круг має хорошу продуктивність різання з хорошим терміном служби інструменту.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Толщина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Кола відрізні |
| Кол-во единиц | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 25 ₴


