Відрізний диск METABO 180x1,6 мм, Novorapid SP
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 617234000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переваги для користувача:
- менша витрата матеріалів, економія сил, менше навантаження на електродвигун
- з низьким вмістом заліза, сірки та хлору (Fе + S + Cl - 0,1%)
- максимальна робоча швидкість 80 м/с
- твердість: твердий
- з низьким вмістом заліза, сірки та хлору (Fе + S + Cl - 0,1%)
- максимальна робоча швидкість 80 м/с
- твердість: твердий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Диаметр внешний | 180 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Толщина | 1.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Кола відрізні |
| Кол-во единиц | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


