Відрізний диск Metabo SP-Novorapid Inox A 46 T, 230 x 1.9 x 22.23 мм 617235000
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 617235000
- +380 (98) 630-00-01
Нержавіюча сталь, чорний метал, листовий метал, труби, нержавіюча сталь
Форма плоска
Розмір 230 x 1.9 мм
Діаметр посадки 22,3 мм
Клас якості A 60 T-BF/41
Твердість тверда
Максимальна кількість обертів 6 600 об/хв
Максимальна робоча швидкість 80 м/с
Матеріал - нормальний корунд.
Відрізний диск Metabo SP-Novorapid Inox – це початковий клас абразивних дисків від фірми Metabo. Призначені для універсального застосування у обробці металу. Мають хорошу продуктивність, термін служби та невелику ціну. Мають низький вміст заліза, сірки та хлору (Fe + S + Cl ≤ 0,1%)
. Диски серії Inox застосовуються для виконання широкого кола завдань з різання нержавіючої сталі, тонкостінних матеріалів, таких як труби, листи, профілі, дріт тощо, а також для загальної обробки металів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.23 мм |
| Материал круга | Абразив |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Нержавеющая сталь |
| Толщина | 1.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Категории товаров 1 | Витратні матеріали |
| Категории товаров 2 | Кола відрізні |
| Кол-во единиц | 1 |
- Цена: 55 ₴


