Опис Акумуляторний безщітковий шуруповерт DEWALT DCD800N 18V
Комплектація:
Акумуляторний безщітковий дриль-шуруповерт DEWALT DCD800N
Опис Dewalt DCD800N:
Створений для роботи на професійному рівні, безщітковий дриль-шуруповерт DCD800N XR® 13мм Дриль-шуруповерт забезпечує потужність і швидкість, необхідні для виконання важких робіт зі свердління та кріплення. Високопродуктивний безщітковий двигун допоможе вам впоратися зі складними проектами, збільшивши на 40% поодиноку потужність порівняно з DEWALT DCD791 при використанні акумулятора DCB184 або акумулятора DCBP034 DEWALT POWERSTACK™ (продається окремо). Виконуйте широкий спектр робіт зі свердління за допомогою цього універсального електроінструменту, який розвиває швидкість до 2000 об/хв під час свердління дерева та металу. Цей легкий, добре збалансований дриль-шуруповерт був створений компактним, щоб допомогти користувачам комфортно працювати в обмеженому просторі протягом тривалого часу. Трипозиційний поворотний світлодіод призначений для покращення видимості у слабоосвітлених робочих зонах завдяки трьом режимам налаштування та яскравості до 70 люмен.
Характеристики Dewalt DCD800 :
- ВИКОНАЙТЕ Важкі проекти зі збільшеним на 40% UWO в порівнянні з DCD791, використовуючи акумулятор DCB184 або акумулятор DCBP034 DEWALT POWERSTACK™ (продається окремо)
- ДОСТУП ДО ТРУДНОДОСТУПНИХ РОБОЧИХ ЗОНІВ: Компактний розмір 6,37 дюйма на 1/2 дюйма менше в довжину порівняно з DCD791, тільки сам інструмент.
- ТОВЩИНА УТРИМАННЯ БІТ завдяки металевому патрону з храповим механізмом 13мм.
- ПРО-РІВЕНЬ ШВИДКОСТІ, КОНТРОЛЮ І ТОЧНОСТІ: високошвидкісна трансмісія з регульованим курком та 2 налаштуваннями швидкості (0-650/0-2,000 об/хв).
- ОСВІТИТЕ ТЕМНІ РОБОЧІ ЗОНИ: Регульований 3-позиційний, 3-режимний світлодіод з яскравістю до 70 люмен, включаючи режим світлодіодного прожектора, який оснащений функцією відключення на 20 хвилин для продовження часу роботи в слабоосвітленому просторі
- РОЗРОБЛЕНИЙ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ВАМ ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ, з оптимізованою продуктивністю та часом роботи
- УПРАВЛІННЯ І ВІДСТЕЖЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ НА РОБОЧОМУ МАЙДАНЧИКУ: Кишеня для чіпа дриля/шуруповерта приймає чіп Tool Connect™ DCE042 і підключається до програми Tool Connect™ Site Manager для безперешкодного керування активами на будмайданчику (CE)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный крутящий момент | 90 H*m |
| Минимальный диаметр патрона | 1 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Комплектация | |
| Гнездо для крепления бит | Да |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Защита от перегрузок | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 55 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрозажимной патрон | Да |
| Вес (кг) | 1.6 |
| Выходная мощность, Вт | 820 |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Количество скоростей | 3 |
| Комплектация | ✔ Дополнительная рукоятка - 1 шт - 1 шт✔ Поясная клипса - 1 шт✔ Чемодан TSTAK- 1 шт✔ Без аккумулятора и зарядного устройства |
| Макс. диаметр хвостовика оснастки, мм | 13 |
| Максимальный диаметр сверления (дерево), мм | 55 |
| Максимальный диаметр сверления (кирпич), мм | 13 |
| Максимальный диаметр сверления (металл), мм | 15 |
| Максимальный крутящий момент, Нм | 95 |
| Наличие удара | Да |
| Напряжение аккумулятора, В | 18 |
| Страна-производитель | Чешская Республика |
| Тип двигателя | Бесщёточный |
| Частота вращения 1 скорость, об/мин | 500 |
| Частота вращения 2 скорость, об/мин | 1500 |
| Частота вращения 3 скорость, об/мин | 2250 |
| Частота ударов 1 скорость, уд/мин | 8600 |
| Частота ударов 2 скорость, уд/мин | 25500 |
| Частота ударов 3 скорость, уд/мин | 38250 |
- Цена: 6 499 ₴





