- Двигун Metabo Marathon з запатентованим захистом від пилу для тривалого терміну експлуатації
- Електронне аварійне відключення двигуна: зменшує віддачу при блокуванні диску - високий рівень захисту користувача
- Поворотна головна рукоятка й додаткова рукоятка, яка може бути встановлена в одному з 3 положень для оптимального хвату також при відрізних роботах.
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Плавний пуск завдяки обмеженню пускового струму запобігає ривку інструменту при запуску
- Електронний захист від перевантаження та захист від повторного пуску
- Metabo VibraTech (MVT): вбудована система амортизації та додаткова антивібраційна рукоятка знижують навантаження на суглоби і захищають здоров'я користувача
- Запобіжний вимикач: блокування проти випадкового включення
- Автоматичне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
- Світлодіодний сигнал інформує користувача про особливі ситуації, наприклад, при спрацьовуванні захисту від повторного пуску або перегріві інструмент
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 5.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 6600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 468 ₴






