Опис інструменту | Генератор 7200/3600 Вт 2,5 кВт/год - Мілуокі | 4933492133
Внутрішня батарея REDLITHIUM™ ємністю 2,5 кВт/год з піковою потужністю 7200 Вт і постійною потужністю 3600 Вт
Телескопічні колеса та ручки дозволяють переміщати генератор на будь-яке робоче місце
IP54
Генератор працює навіть під час підзарядки
Нульовий рівень викидів, тихий, без простоїв завдяки тривалому терміну служби батареї
3 електричні розетки для електроінструментів або зарядних пристроїв, а також розетки USB-A та USB-C
Сумісний із серією PACKOUT™
Перезарядка на 25% за 35 хвилин, повна зарядка за 3 години
Інтелектуальний екран HMI, що дозволяє бачити важливі дані, такі як потужність у Ватах, залишкова автономність у годинах і відсотках
Розташування інструментів і безпека за допомогою технології ONE-KEY™ досягається шляхом запису даних у хмару для швидкого перегляду інвентаризації через Bluetooth. ONE-KEY™ також має функцію дистанційного блокування. Функція налаштування дозволяє точно налаштувати інструмент відповідно до програми
Захисний каркас і захисна пластина для кріплення генератора на всіх будівельних майданчиках
Інвертор для забезпечення постійного живлення та захисту чутливих пристроїв
Не вимагає обслуговування
Технічні характеристики | Генератор 7200/3600 Вт 2,5 кВт/год - Мілуокі | 4933492133
Електричні апаратні порти: 3.0
Робоча потужність (Вт): 3600
Пускова потужність (Вт): 7200
Вага (кг): 47.0
Ємність акумулятора (AH): 2500
Кількість батарейок: 0
Час зарядки (хв): 150
Тип батареї: Li-ion
Внутрішня батарея REDLITHIUM™ ємністю 2,5 кВт/год з піковою потужністю 7200 Вт і постійною потужністю 3600 Вт
Телескопічні колеса та ручки дозволяють переміщати генератор на будь-яке робоче місце
IP54
Генератор працює навіть під час підзарядки
Нульовий рівень викидів, тихий, без простоїв завдяки тривалому терміну служби батареї
3 електричні розетки для електроінструментів або зарядних пристроїв, а також розетки USB-A та USB-C
Сумісний із серією PACKOUT™
Перезарядка на 25% за 35 хвилин, повна зарядка за 3 години
Інтелектуальний екран HMI, що дозволяє бачити важливі дані, такі як потужність у Ватах, залишкова автономність у годинах і відсотках
Розташування інструментів і безпека за допомогою технології ONE-KEY™ досягається шляхом запису даних у хмару для швидкого перегляду інвентаризації через Bluetooth. ONE-KEY™ також має функцію дистанційного блокування. Функція налаштування дозволяє точно налаштувати інструмент відповідно до програми
Захисний каркас і захисна пластина для кріплення генератора на всіх будівельних майданчиках
Інвертор для забезпечення постійного живлення та захисту чутливих пристроїв
Не вимагає обслуговування
Технічні характеристики | Генератор 7200/3600 Вт 2,5 кВт/год - Мілуокі | 4933492133
Електричні апаратні порти: 3.0
Робоча потужність (Вт): 3600
Пускова потужність (Вт): 7200
Вага (кг): 47.0
Ємність акумулятора (AH): 2500
Кількість батарейок: 0
Час зарядки (хв): 150
Тип батареї: Li-ion
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milwaukee |
| Страна производитель | США |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная сила тока | 15.7 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 3.6 кВт |
| Максимальная мощность | 7.2 кВт |
| Полная мощность | 7.2 кВА |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Время непрерывной работы | 2 час |
| Степень защиты IP | 54 |
| Срок службы | 5 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 7200 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Цвет | Красный |
| Предпусковой подогрев | Нет |
| Вход ATS | Нет |
| Параллельное подключение | Нет |
| Питание | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Вес | 47 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Степень автоматизации | 3 |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Счетчик моточасов | Да |
| Наличие вольтметра | Да |
| Датчик уровня масла | Нет |
| Ручка для переноса | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Количество колесиков | 2 |
| Минимальная температура окружающей среды | -10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 40 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія, міс. | 36 |
Информация для заказа
- Цена: 260 000 ₴






