Зарядний пристрій Vitals Master 4000
1 373 ₴
- Готово к отправке
- Код: 194515
- +380 (98) 630-00-01
Зарядний пристрій «Vitals Master 4000» – призначений для заряджання всіх типів свинцево-кислотних акумуляторних батарей (АКБ) 12 В і 6 В, Gel акумуляторів включно із стандартними акумуляторами (STD) та кальцієвими (AGM) ємністю від 2 до 120 А-год усіх типорозмірів для транспортних засобів та побутового обладнання.
Джерелом електроживлення виробу слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В та частотою 50 Гц. АКБ належить до «інтелектуальних» інверторних електронних виробів і може використовуватися в стаціонарних умовах на паркінгах, у гаражах тощо, або на тимчасових стоянках за наявності пересувних джерел електроживлення.
Електронний інверторний блок обладнаний мікроконтролером, який автоматично визначає тип АКБ та реалізує 8-етапний запрограмований цикл заряджання.
Пристрій має рідкокристалічний LED-дисплей, що дає змогу контролювати процес роботи та заряджання. Використання сучасних розробок і технологій для виготовлення виробу забезпечує його оптимальні робочі характеристики, безвідмовну роботу та довговічність у процесі експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Емкость аккумулятора | 120 А·ч |
| Количество режимов заряда | 8 |
| Напряжение зарядки | 8 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Ток заряда | 4 А |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.55 кг |
| Высота | 59 мм |
| Длина | 274 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 12 |
| Категории товаров 1 | Пуско-зарядні пристрої |
| Категории товаров 2 | Зарядні пристрої |
| Напряжение | 220 |
| Размер, мм | 27 x 12 x 6,7 |
| Регулировка мощности | Да |
| Частота сети, HZ | 50/60 |
- Цена: 1 373 ₴









