
SSE 1100 (606177500) Шабельна пила
7 048 ₴
- В наличии
- Код: 606177500
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Тонкий інструмент з м'якою накладкою на рукоятці для зручного розпилювання в будь-якому положенні
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла
- Metabo Quick для заміни пилкового полотна без інструментів
- Пиляльне полотно обертається на 180° для зручної роботи з предметами, розташованими над головою
- Обмежувач глибини різу регулюється без інструменту для оптимального використання пиляльного полотна та розширення областей застосування, як наприклад різ з зануренням в матеріал
- Електроніка Vario (V) для управління частотою ходів відповідно до якостей матеріалу
- Перемикач швидкості з функцією блокування для тривалого використання
- Захист редуктора від пилу та бризок води
- Широкий спектр використання завдяки узгодженій програмі пиляльних полотен від Metabo
- Швидке просування пилки завдяки потужному двигуну
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Размер хода полотна | 28 мм |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2600 ход/мин |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Источник питания | Мережа 220 |
| Двигатель | Щітковий |
| Мощность, кВт | 1,1 |
| Категории товаров 3 | Шабельні пилки |
| Категории товаров 2 | Пили |
| Категории товаров 1 | Електроінструмент |
| Гарантия, мес | 36 |
| Скорость без нагрузки об/мин. | 0-2900 |
| Уровень шума, дБ | 102 |
| Технология | Мережевий |
Информация для заказа
- Цена: 7 048 ₴


