- Свердло SDS-Plus з високоякісним твердосплавним вістрям
- 4 різальні кромки з пайкою під вакуумом та загартовані для довгого строку служби
- Висока продуктивність свердління та довговічність
- S-подібна спіраль великого об’єму для швидкого відведення відходів свердління
- Для бетону, цегляної кладки, природного каменю
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Диаметр | 18 мм |
| Длина рабочей части | 195 мм |
| Общая длина | 340 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна-производитель | Германия |
| Диаметр, мм | 13 |
| Общая длина, мм | 160 |
| Рабочая длина, мм | 100 |
Информация для заказа
- Цена: 882 ₴



