KGSV 254 MC (615254000) Торцювальна пила
17 674 ₴
- Готово к отправке
- Код: 615254000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Універсальна торцювальна пила з максимальним оснащенням: змінна кількість обертів, компактна функція протягання, двосторонній нахил пилкової голови та багато іншого
- Precision Cut Line (PCL): точна тіньова лінія різання без додаткового регулювання завдяки продумано розташованому світлодіоду
- Компактна функція протягання не потребує простору позаду пили
- Максимальна гнучкість при розпилюванні за рахунок столу, що обертається в обидві сторони, і пилкової голівки, що нахиляє в обидві сторони
- Змінна кількість обертів для розширення спектру використання, наприклад для пиляння алюмінієвих профілів та пластику
- Ефективне відведення стружки завдяки інтегрованому подовженню каналу всмоктування
- Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
- Швидке та прецизійне налаштування завдяки точкам фіксації кутів
- Розширення стола з можливістю висування, які також можна знімати для підкладання надзвичайно довгих заготовок
- Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготовки зверху або спереду
- Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 254 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 92 мм |
| Угол наклона | 47 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Защитный кожух | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 17 674 ₴











