- Потужна відрізна пила по металу для потужного швидкого різання профілів, труб і стрижнів зі сталі, кольорових металів, чавуну і литих профілів
- Швидкозатискний пристрій для плавного регулювання кута для різання під кутом від -15° до 45°
- Велика рукоятка поперек осі різу для оптимальної передачі зусилля під час відрізання
- Регульований обмежувач глибини різання для оптимального використання відрізного диска
- Електронний плавний пуск для пуску без віддачі і зменшення пускового струму
- Проста швидка заміна дисків завдяки фіксатору шпинделя
- Максимальний захист користувачів: зміщуваний знімний захисний кожух, регульована напрямна для іскор і вкрита гумою опорна поверхня для надійного відрізання
- Запобіжний вимикач, що захищає від ненавмисного пуску
- Міцний великий стіл станка з практичним відділенням для шестигранних ключів
- Просте транспортування завдяки вбудованій ручці для перенесення та транспортному блокуванню
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Метабо |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 355 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3700 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 132 мм |
| Вес | 16.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 250 ₴


