



Диск пиляльний Vitals по дереву 250x30/25.4, ATB 40
392 ₴
- Готово к отправке
- Код: 168142
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пиляльний диск Vitals по дереву 250x30/25.4, ATB 40 підходить для поздовжнього та поперечного розпилу деревини - як м'якої, так і твердої породи, а також ДВП, ДСП.
Диск захищений від деформації через перегрівання завдяки використанню міцної сталі марки #50. Крім того, спеціальні пази по краях забезпечують ефективне охолодження диску під час виконання різання. Напайка зубів виконана з напайок з карбіду вольфрама (сплав YG8) твердістю 89-90 HRC, що в рази підвищує робочий ресурс диску. Використовувана форма зубів - АТВ.
Диск точно збалансований та відшліфований по своїй поверхні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vitals |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Дерево |
| Диаметр внешний | 250 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Количество зубов | 40 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | пильный диск |
| Комплектация | ✔ Диск пильный CONSTRUCTION - 1 шт |
| Диаметр диска, мм | 184 |
| Диаметр посадочного отверстия, мм | 16 |
| Упаковка | Блистер |
| Страна-производитель | Китай |
| Количество | 1 |
| Угол заточки, град | 16 |
| Ширина пропила, мм | 1.8 |
| Толщина полотна, мм | 1.2 |
| Серия | Construction |
| Профиль зуба | ATB |
| Максимальное количество оборотов, об/мин | 7000 |
| Количество зубов, шт | 24 |
Информация для заказа
- Цена: 392 ₴


