
3 торсійні інструментальні насадки Phillips PH 2/ 25 мм
79 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 628514000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Інструментальні насадки (біти) з молібден-ванадієвої сталі (якість S2) гарантують високу довговічність і надійне зчеплення з гвинтами
- Торсійна зона забезпечує згладжування піків крутного моменту, переймаючи на себе зусилля й коливання, що виникають при укручуванні. Стійкість до високих навантажень; захист від передчасного руйнування
- Шестигранний хвостовик 1/4"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Бита |
| Тип биты | Односторонняя |
| Тип шлица | Крестообразный |
| Исполнение биты | 1/4" |
| Шестигранник привода | Внешний |
| Длина | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Маркировка наконечника | PH 2 |
| Квадрат | 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴


