

Кутова шліфмашина-болгарка Metabo WEVA 15-125 QUICK
6 732 ₴
- В наличии
- Код: 600496000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості WEVA 15-125 QUICK
- Найвищий термін експлуатації в екстремальних умовах використання: потужна високомоментна кутова шліфувальна машина з регулюванням кількості обертів та найвищою щільністю потужності в своєму класі для швидкого просування робіт
- Новий запатентований двигун Metabo Marathon: до 50 % більший крутний момент та до 20 % більша здатність до перевантажень для швидшого знімання матеріалу та довшого терміну експлуатації
- Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VTC) з регулювальним колесом: для роботи з кількістю обертів, що вимагається властивостями матеріалу і залишається константною під навантаженням
- Швидка заміна дисків без інструментів одним натисненням кнопки завдяки системі Metabo M-Quick
- Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання
- Додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) з низ. рівнем вібрації
- Найкраща антивібраційна система: вбудований автобалансир для зменшення вібрації на руки та кисті до 50 %, довшого терміну експлуатації машини та до двох разів більшого ресурсу шліфувальних дисків
- Механічна запобіжна муфта Metabo S-automatіc: при блокуванні диска забезпечує найменшу віддачу серед конкурентів — для максимального захисту користувача та безперервної роботи
- Електронний захист від перевантаження, м'який пуск та захист від повторного пуску
- Корпус редуктора може монтуватися з поворотом кроками 90° для управління лівою рукою або для різання
- Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1550 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 6 732 ₴


