


Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 450 TURBOTEC
9 351 ₴
- Готово к отправке
- Код: 600129000
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис і особливості Metabo SXE 450 TURBOTEC:
- Запатентований пристрій регулювання коливального контуру Duo: залежно від призначення встановлюється тонке шліфування або підвищений з'їм.
- Електроніка Vario (V) — управління числом обертів у відповідності з властивостями матеріалу
- Регулювальне колесо для установки числа обертів
- TurboBoost: підключення додаткових резервів потужності для максимального знімання
- Система Power Control System: запобігає появі слідів шліфування при установці працюючої машини на матеріал
- Область біля рукоятки з нековзною накладкою Softgrip
- Додаткова знімна рукоятка
- Пилозахищені шарикопідшипники для забезпечення довговічності машини
- Міцний корпус підшипника з алюмінієвого лиття під тиском
- Легко опустошаемый текстильний мішок-пилозбірник для робіт без пилососа
- Можливість підключення універсального будівельного пилососа
- Шліфувальний круг з множинною перфорацією для ефективного пиловидалення і збільшення терміну служби шліфувальних матеріалів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Амплитуда колебаний | 6.2 мм |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Максимальная частота колебания платформы | 22000 кол/мин |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 9 351 ₴


