Опис і особливості Metabo KGS 254 M:
- Функція протяжки для широких заготовок
- Компактний «легкий», який можна переносити однією рукою
- Міцна конструкція завдяки корпусу з алюмінієвого лиття під тиском для самих складних умов
- Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення і блокування різальної головки
- Ефективне відведення тирси через вбудовану воронку прийому тирси
- Швидка прецизійна налаштування найбільш уживаних кутів через точки фіксації
- Лазер для точної індикації лінії різу (від мережі, батареї не потрібні)
- Плавно висуваються розширення столу, знімні, для установки під довгі панелі, рейки і т. д.
- Яскравий робочий світлодіодний ліхтар для освітлення місця реза (від мережі, батареї не потрібні)
- Високі упори, зрушувані в сторони, для безпеки розпилу
- Зажим для матеріалу для надійної фіксації заготовки зверху або попереду
- Обмежувальний упор для простої виїмки пазів
- Головка пилки нахиляється вліво, з додатковим кутовим діапазоном для підріза
- Всі шкали і елементи управління видні з робочого положення, інтуїтивне управління
- Проста заміна пиляльного полотна завдяки блокування шпинделя; не потрібно демонтувати рухомий захисний кожух
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальная глубина пропила | 92 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 254 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Состояние | Новое |
| Угол наклона | 47 град. |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Ограничение пускового тока | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Защитный кожух | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 17 030 ₴







