

Прес пневмогідравлічний 50тонн WPP 50 E Unicraft
114 400 ₴
- В наявності
- Код: 6300050
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеально підходить для універсального використання в ремеслах та ремонті у школах, навчальних майстернях, гаражах, майстернях, сільському господарстві, лісовому господарстві та садівництві. Прес-циліндр із вбудованою зворотною пружиною Відображення тиску за допомогою манометра Модель Unicraft WPP 50 E Артикул 6300050 Притискна сила 50 т Ø поршня 75 мм Ширина отвору для заготівлі 730 мм. Висота отвору для заготівлі 69 - 1048 мм. Хід поршня 200 мм Тиск пневматики 7,5 - 8,5 бар Споживання стисненого повітря 200 л/хв. Довжина верстата 1030 мм. Ширина верстата 800 мм Висота верстата 1877 мм. Вага 302,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальне зусилля | 50 т |
| Довжина ходу штока | 200 мм |
| Робоча висота (платформа у верхньому положенні) | 980 мм |
| Робоча висота (платформа в нижньому положенні) | 180 мм |
| Максимальна робоча висота | 980 мм |
| Відстань між стійками | 700 мм |
| Манометр | Так |
| Клапан обмеження тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Вага | 250 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 400 ₴


