



Домкрат пневмогідравлічний 25/50 тонн WWH 5502 PH UNICRAFT
78 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6201130
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
технічні характеристики: вантажопідйомність (нижня висота підйому): 50 т вантажопідйомність (середня висота підйому): 25 т вантажопідйомність (верхня висота підйому): - макс. висота підйому (верхня): – макс. висота підйому (середня): 25Т: 444 мм макс. висота підйому (нижня): 50t: 330 мм висота ковпачків: 73+80 мм вихідна Висота: 215 мм Розміри (Д x Ш x в)): 805 x 282 x 190 мм вага: 73 кг робочий тиск: 9-12 бар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 480 мм |
| Висота підхоплення | 265 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | WWH 5502 PH |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Висота | 300 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Ширина майданчика | 120 мм |
| Довжина майданчика | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 000 ₴


