Апарат плазменої різки Telwin TECHNOLOGY PLASMA 54 XT KOMPRESSOR 230V
67 392 ₴
- В наявності
- Код: 816147
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Апарат плазмового різання Telwin TECHNOLOGY PLASMA 54 XT KOMPRESSOR 230V (816147) – це обладнання для різання та деформації металоконструкцій. Пристрій має вбудований компресор повітря. Система інверторна, із контактним запалюванням дуги. Орієнтовано апарат на професійне використання в автосервісі, будівництві, виробництві.
Купити апарат плазмового різання Telwin за вигідною ціною Устаткування можна назвати універсальним для будь-яких завдань, де потрібна швидка розрізка металів. Працювати можна з легованими та вуглецевими сталями, кольоровими металами та сплавами на їх основі. До переваг можна додати можливість роботи із забарвленими чи іржавими металоконструкціями. Плазморіз Telwin має низку цікавих покупцю особливостей: · Компактні розміри та мала вага. Це з урахуванням вбудованого компресора. Можна працювати в будь-яких умовах без втрати якості та часу.· Дуже точне різання металів – немає необхідності виконувати повтори.· Зручна індикація щодо працездатності апарату. Наприклад, є індикатор заміни витратних матеріалів, що дуже зручно.· Безліч систем захисту, спрямованих на працездатність обладнання та безпеку користувача. Захист від високої чи низької напруги, підвищеного струму, недостатності повітря, перегріву.
Технічні характеристики плазморізу Telwin 816147:
· Потужність - 4.5 кВт.· Підключення до мережі – 220 В (є мережна вилка та EURO роз'єм).· Тип пристрою – інвертор.· Запалювання дуги – контактне.· Максимальна товщина для розрізу – 12 мм.· Діапазон робочого струму - 10-40 Ампер.· Габарити апарату – 470х260х378 мм. · Вага – 18 кг.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Telwin |
| Країна виробник | Італія |
| Тип плазмового зварювання | Ручний |
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 15 мм |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна загальна вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Напруга холостого ходу | 280 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.7 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальний зварювальний струм | 7 А |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 19 кг |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 300 мм |
| Параметри плазмотрона | |
| Номінальний робочий струм на дузі | 30 А |
| Максимальний робочий струм на дузі | 40 А |
| Мінімальний робочий струм на дузі | 15 А |
| Номінальна робоча напруга на дузі | 96 В |
| Максимальна робоча напруга на дузі | 110 В |
| Мінімальна робоча напруга на дузі | 80 В |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Максимальна температура факела на зрізі сопла | 25000 град. |
| Тривалість безперервної роботи | 15 хв |
| Витрата повітря | 8.5 куб.м/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 4.5 |
| Розмір, мм | 47*26*37.8 |
| Максимальний зварювальний струм, А | 27 |
| Категорії товарів 2 | Апарати плазмового різання |
| Категорії товарів 1 | зварювальне обладнання |
| Напруга | 220 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Регулювання потужності | Да |
| Частота сети, HZ | 50/60 |
| Залишок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 392 ₴


