Компресор поршневий AIRSTAR 853/270/10V (ресивер 270 л, пр-сть 860 л/хв)
114 400 ₴
- В наявності
- Код: 2028760
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресорна система: HOS Продуктивність всмоктування прибл.: 860 л/хв. Максимальний тиск: 10 бар Місткість бака: 270 л Циліндри/сходи: 2 Швидкість: 1240 хв-1 Потужність двигуна: 5,5 кВт Підключення до мережі: 400 В перем. струму, 3 фази Частота мережі: 50 Гц Розміри (Д x Ш x В) прибл.: 720 x 720 x 1770 мм Рівень звукового тиску на відстані 1 м згідно з DIN 45635: 83 дБ(А) Вихід повітря: 3/4 дюйми Міцний ручний компресор з перевіреним ремінним приводом та двоступінчастим компресорним 2-циліндровим високопродуктивним агрегатом із сірого чавуну. - Двоступінчастий компресорний 2-циліндровий високопродуктивний агрегат забезпечує дуже низьку швидкість, що забезпечує особливо тиху та вібрацію. - Це забезпечує більш тривалий термін служби. - Велика крильчатка вентилятора та направляюча пластина для охолоджуючого повітря на циліндрі для оптимального охолодження компресора - Доохолоджувач з ребрами охолодження та проміжний охолоджувач для доохолоджувача забезпечують низьку температуру на вході в контейнер і, таким чином, менше вологи в стислому повітрі - Якісний електродвигун із високим пусковим моментом - Електродвигун оснащений захисним вимикачем двигуна - З високоякісним тиском CONDOR - Оснащений манометром тиску в балоні та кульовим краном на ресивері зі стиснутим повітрям - Ресивер зі стисненим повітрям оснащений запобіжним клапаном, манометром та краном для зливу конденсату. - Десятирічна гарантія від наскрізної корозії ресивер зі стисненим повітрям із порошковим покриттям - З усіма запобіжними пристроями - Повністю готовий до підключення - Стабільна захисна сітка ременя з металу - Включаючи антивібраційні елементи - Підключення електриком Комплект поставки: - Двоступінчастий компресорний двоциліндровий високопродуктивний блок - Зубчасті приводні ремені - Автоматичне реле тиску КОНДОР - 1 манометр для тиску в ємності - 1 кульовий кран на казані - мідна труба - бак стисненого повітря з порошковим покриттям - вертикальний бак - запобіжний клапан - клапан зливу конденсату - вібраційні елементи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirStar |
| Країна виробник | Італія |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Двоступінчастий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Кутовий |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип компресора по мобільності | Стаціонарний |
| Продуктивність | 0.86 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 1 МПа |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 180 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість обертів | 1200 об/хв |
| Регулювання тиску | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1650 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Витрата масла | 0.02 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 400 ₴


