Гайкокрут акумуляторний 1" MILWAUKEE, M18 ONEFHIWF1D-0C, 2711Нм (кейс)
63 220 ₴
- В наявності
- Код: 4933471755
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1" квадрат Нм 2711; Макс. діаметр болта M 42; Динакейс ОСОБЛИВОСТІ M18 FUEL™ Високомоментний ударний гайковерт з D-подібною рукояткою та подовженим шпинделем 150 мм забезпечує 2576 Нм крутного моменту на закручування замінюючи мережеві, бензинові та пневматичні аналоги. Забезпечує до 2711 Нм моменту, що крутить, на зрив гайки, що дозволяє викручувати болти до М42. 4-режимний перемикач швидкостей DRIVE CONTROL дозволяє перемикатися між чотирма налаштуваннями швидкості та крутним моментом для максимуму можливих застосувань Вбудований сенсор частоти ударів забезпечує сталість обраного моменту, що крутить. ONE-KEY™ відстеження та безпека – безкоштовна хмарна мережа відстеження та керування запасами для вашого інструменту. У функціонал ONE-KEY™ також входить дистанційне блокування інструменту. Функція налаштування дозволяє точно відрегулювати інструмент під поточні завдання При увімкненні через ONE-KEY™ режиму роботи з затискними гайками інструмент автоматично вимкнеться при досягненні крутного моменту 475 Нм - 610 Нм, щоб уникнути зриву різьби Світлодіодне підсвічування Tri-LED забезпечує освітлення високої роздільної здатності для покращення видимості робочого простору. Інструментальна система HIGH OUTPUT™ піднімає технологію M18 FUEL™ на новий рівень, підвищуючи продуктивність та час роботи. Цей інструмент розроблено для оптимальної роботи з акумуляторами HIGH OUTPUT™ Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™ Характеристики Комплект поставки - Акумуляторний високомоментний ударний гайковерт з D-подібною рукояткою, фрикційним кільцем та подовженим шпинделем Milwaukee M18 ONEFHIWF1D-0C FUEL ONE-KEY (1") - 1 шт - Акумулятор у комплект не входить - Зарядний пристрій у комплект не входить - Інструкція з експлуатації - HD Кейс Система M18 Суббренд FUEL Тип живлення акумулятор Вага (кг) 11.4 Місткість акумулятора (Ач) без акумуляторів Кількість акумуляторів (шт) без акумуляторів Кількість режимів роботи 4 Крутний момент зривання гайки (Нм) 2711 Макс. діаметр болта M42 Макс. крутний момент (Нм) 1100/1250/1960/2576 Макс. швидкість без навантаження (об/хв) 0-600/0-700/0-900/0-1200 Макс. частота ударів (уд/хв) 0-750/0-930/0-1200/0-1440 Напруга (В) 18 Тип акумулятора Li-ion Тип хвостовика 1" квадратний з фрикційним кільцем Тип двигуна безщітковий (FUEL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 2711 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 4 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | 1\" квадратний |
| Частота ударів, уд/хв | 0-750/0-930/0-1200/0-1440 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга, В | 18 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Двигун | Безщітковий |
| Категорії товарів 3 | Гайковерти акумуляторні |
| Категорії товарів 2 | Гайковерти |
| Категорії товарів 1 | Електроінструмент |
| Гарантія, міс | 36 |
| Максимальний момент затягування, Нм | 2576 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 0-600/0-700/0-900/0-1200 |
| Рівень шуму, дБ | 112,42 |
| Платформа | M18 |
| Технологія | M18 FUEL |
| Залишок | 1 |
| Максимальний момент відкручування, Нм | 2711 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 220 ₴











