Дриль на магнітній станини акумуляторна MILWAUKEE, M18 FMDP-0C (кейс)
103 534 ₴
- В наявності
- Код: 4933451636
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис AUTOSTOP™ датчик зміщення станини: визначає зміщення станини та автоматично вимикає живлення для захисту оператора. Постійний магніт з утримуючою силою 8.890 Н виключає відключення магніту при відключенні живлення, а також має функцію часткового примагнічування для зручного позиціонування. 2 швидкості редуктора: 400 об/хв для свердління кільцевими фрезами та 690 об/хв, коли використовуються спіральні свердла Максимальний діаметр свердління кільцевими фрезами 38 мм та максимальний хвостовик циліндричного свердла 13 мм. Безключовий 19 мм Weldon хвостовик для швидкої та легкої зміни аксесуарів Бачок для СОЖ з магнітом кріпиться на інструменті або на матеріалі при свердлінні у вертикальній позиції Довжина ходу 146 мм. Рукоятка подачі встановлюється ліворуч або праворуч без використання ключів Наша система FUEL™ докорінно змінює баланс сил в акумуляторних технологіях. Безщітковий двигун MILWAUKEE ® POWERSTATE ™, акумулятори REDLITHIUM-ION ™ та інтелектуальна електроніка REDLINK PLUS ™ забезпечують чудову потужність, час роботи та термін служби. Компанія Milwaukee® розробила та побудувала безщітковий двигун POWERSTATE™, що володіє продуктивністю мережного дриля і дозволяє зробити 40 отворів ⌀18 мм на одній зарядці акумулятора. Потужний магніт постійний дозволяє утримувати інструмент на сталі товщиною 6,35 мм. Інтелектуальна система REDLINK PLUS™ забезпечує досконалий захист від перевантаження інструменту та акумулятора та суттєво підвищує продуктивність інструменту під навантаженням. Акумулятори REDLITHIUM-ION™ - в 2.5 рази більше часу роботи без підзарядки, на 20% більше потужність, в 2 рази довше терміну служби, робота при негативній температурі до -20°С Індикатор заряду батареї та яскраве світлодіодне підсвічування на корпусі - додаткова зручність використання та освітлення в умовах недостатньої видимості Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™ Комплект поставки - Акумуляторний дриль на магнітній станині з постійним магнітом Milwaukee M18 FUEL FMDP-0C - Акумулятор у комплект не входить - Зарядний пристрій у комплект не входить - Інструкція з експлуатації - Кейс Система M18 Суббренд FUEL Тип живлення акумулятор Амплітуда ходу (мм) 146 Вага (кг) 13 Місткість акумулятора (Ач) без акумуляторів Кількість акумуляторів (шт) без акумуляторів Макс. глибина протягування (мм) 50 Макс. діаметр протягування (мм) 38 Макс. діаметр свердління буровою коронкою (мм) 13 Макс. крутний момент (Нм) - Макс. швидкість без навантаження (об/хв) 0-400/0-690 Напруга (В) 18 Тип акумулятора Li-ion Тип двигуна безщітковий (FUEL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Максимальний крутний момент | 90 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 690 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Функція міксер | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Ні |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 38 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга, В | 18 |
| Двигун | Безщітковий |
| Категорії товарів 2 | Верстат свердлильний |
| Категорії товарів 1 | Електроінструмент |
| Гарантія, міс | 36 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 400/690 |
| Рівень шуму, дБ | 93 |
| Платформа | M18 |
| Технологія | M18 FUEL |
| Залишок | 1 |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Прогумований держак | Так |
| Додаткова ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 534 ₴











