Дріль на магніті MILWAUKEE MDP 41
77 636 ₴
- В наявності
- Код: 4933451014
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 1200Вт; постійний магніт, що відключається; хвостовик Weldon19 FIXTEC; 1/2 швидкість 475-730 об/хв; макс. діаметр фрези 41мм; макс глибина 50 мм; вага 14,0; страхувальний ремінь; швидкозатискний патрон; СОЖ; кейс особливості: 1200 Вт потужність двигуна та оптимальна швидкість свердління 2 швидкості редуктора: 475 об/хв для свердління кільцевими фрезами та 730 об/хв для свердління свердлами з циліндричним хвостовиком AUTOSTOP™ датчик зсуву: визначає надмірне обертання та автоматично відключає живлення для захисту оператора Постійний магніт із силою утримання 8890 Н виключає випадкове відключення магніту для захисту оператора і дозволяє легко позиціонувати інструмент Максимальний діаметр свердління кільцевою фрезою 41 мм та максимальний діаметр хвостовика свердла 13 мм Безключовий 19 мм Weldon хвостовик для швидкої та легкої зміни аксесуарів Встановлення рукоятки подачі з лівого або правого боку без використання ключів Вбудоване світлодіодне підсвічування для освітлення робочої поверхні Характеристика: Потужність (Вт) 1200 Швидкість без навантаження (об/хв) 475/730 Макс. діаметр протягування (мм) 41 Макс. глибина протягування (мм) 50 Макс. діаметр свердління буровою коронкою (мм) 13 Сила магнітного утримувача (при тиску на наконечник бура) (Н) 8.890 Вага (кг) 14.0 Поставляється в Кейс Комплект поставки: Дриль на магнітній станині з постійним магнітом Milwaukee MDP 41 Інструкція з експлуатації Кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Свердлильний верстат на магнітній підставі |
| Діаметр фрези | 41 мм |
| Діаметр свердла | 40 мм |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 450 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| ЧПУ | Ні |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 10 А |
| Напруга | 230 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 12 кг |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Мережа 220 |
| Двигун | Щітковий |
| Потужність, кВт | 1,2 |
| Категорії товарів 2 | Верстат свердлильний |
| Категорії товарів 1 | Електроінструмент |
| Гарантія, міс | 36 |
| Швидкість без навантаження об/хв. | 475/730 |
| Рівень шуму, дБ | 106 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 636 ₴











