28.2 кг (з 2 х акк. MXF XC406), роб. потужність: 1800 Вт; пікова потужність: 3600 Вт; 2 х ак. 6 Ач, вбудоване з/в, картон https://player.vimeo.com/video/652184810 Генератор MILWAUKEE MXF ACDC MX FUEL™ забезпечує найкращу продуктивність. Ефективне, тихе та портативне джерело живлення, ви можете підключити кілька інструментів у будь-якому місці. Генератор MILWAUKEE MXF ACDC MX FUEL™ забезпечує 3600 Вт пікової потужності та 1800 Вт безперервної чистої синусоїдальної інверторної потужності, живлячи все від важких машин на 16 А до чутливої електроніки. Компактний розмір, відсутність викидів та тиха робота блоку живлення дозволяють безпечно використовувати його у закритих приміщеннях та у приміщенні. Металева клітка забезпечує довговічність при використанні на відкритому повітрі на будівельному майданчику. Акумуляторний генератор виключає витрати на бензин і не потребує ремонту або обслуговування двигуна. Це скорочує час простою та дозволяє працювати швидше. Акумуляторний генератор може живитися від однієї батареї для зручності перенесення або двох батарей для подвоєння терміну служби. Він сумісний з усіма батареями MILWAUKEE MX FUEL™ REDLITHIUM™ та забезпечує найнадійнішу роботу ваших пристроїв. Вам більше не потрібний інший зарядний пристрій! Ви заряджаєте два акумулятори за допомогою вбудованого зарядного пристрою та мережевого кабелю, що входить до комплекту. REDLINK PLUS INTELLIGENCE™ забезпечує максимальну продуктивність та захист від перевантаження, перегріву та перерозряду. Генератор енергії сумісний із технологією ONE-KEY™ . Ви можете контролювати, керувати та захищати свій пристрій з мобільного пристрою або комп'ютера, використовуючи найбільшу в галузі мережу громадського спостереження Bluetooth®. Якщо блок живлення втрачено або вкрадено, ви можете запобігти несанкціонованому втручанню за допомогою функції віддаленого блокування. Автономність: 315 пропилів шліфувальною машиною AG 22-180 DMS 53 отворів 25 мм перфоратор K500 S 250 отворів 12 мм перфоратором PH 26 T 270 пропилів 50 мм пилкою торцювальної MS 304 DB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 7.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3.6 кВт |
| Повна потужність | 3.6 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 5 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Пікова потужність | 3600 Вт |
| Ємність акумулятору | 864 Вт/год |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Червоний |
| Передстартовий підігрів | Ні |
| Вхід ATS | Ні |
| Паралельне підключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Вага | 28.2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Автоматичний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 3 |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 0 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Категорії товарів 2 | Генератори |
| Категорії товарів 1 | Електроінструмент |
| Залишок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188 000 ₴









