



Самохідна газонокосарка M18F2LM53-0
65 258 ₴
- В наявності
- Код: 4933479584
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ширина скошування (см) 53; 2 слоти для акк.; швидкість леза (про/хв) 3300; об'єм травозбірника (л) 70; заглушка для мульчування; БЕЗ АКК. та з/в ОСОБЛИВОСТІ Сталева дека 53 см та сталеві леза в парі з технологією M18 FUEL™ забезпечують чудову якість різу Миттєвий запуск у високій траві, чудова пікова потужність і стартовий момент, що крутить, для найбільш важких застосувань Обробка трави 3 в 1: мульчування, збирання в травозбірник, задній викид Автоматичне налаштування швидкості лез під необхідну потужність для більшої ефективності Регульований самохідний механізм із 5 налаштуваннями швидкості забезпечує швидкість до 6.4 км/год. Активна педаль керування швидкістю забезпечує користувачеві чудовий контроль Працює від двох акумуляторів 18 в, що забезпечують чудову потужність та продуктивність Може скосити до 2000 м² трави на одному заряді двох акумуляторів M18™ HIGH OUTPUT™ 12.0 Ач Передні та бічні фари забезпечують видимість на 180° та підвищують увагу та точність 7-позиційне налаштування висоти скосу від 2.5 см до 10 см для роботи з різними видами газону Ручки, що згортаються, і можливість вертикального складування для легкого і компактного транспортування. У комплекті: заглушка, що мульчує, травозбірник 70 л, викид Інструментальна система HIGH OUTPUT™ піднімає технологію M18 FUEL™ на новий рівень, підвищуючи продуктивність та час роботи. Цей інструмент розроблено для оптимальної роботи з акумуляторами HIGH OUTPUT™ Універсальна акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE ® M18™
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 2000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Задній викид, Мульчування, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Максимальний кут нахилу | 15 ° |
| Тип пересування | Самохідна |
| Особливості | Захист від перевантаження, Регулювання висоти зрізу, Регулювання швидкості руху, Індикатор наповнення травозбірника |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | AA |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час зарядки | 100 хв |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1720 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Вага | 44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорії товарів 2 | Газонокосарки |
| Категорії товарів 1 | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 258 ₴


