- Міцна прямошліфувальна машина для зачищення, фрезерування, шліфування та відрізання — навіть у обмеженому просторі
- Довгий шліфувальний шпиндель - ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях
- Прецизійна затискна шийка для стаціонарного використання
- Знімний захисний гумовий ковпак для комфортної та безпечної роботи
- Тонкий корпус для оптимальної роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 12400 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 380 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 992 ₴


