Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий DeWALT DCFS950P2
70 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCFS950P2
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Степлер скобозабивний для сітки 18 В XR Li-Ion.
✔ Безщітковий двигун.
✔ Джерело живлення — акумулятор 18 В XR Li-Ion/FLEXVOLT.
✔ Призначений для використання в фермерстві або на будівельному майданчику для підтримання огорожі із сітки.
✔ Регулювання глибини забивання скоби.
✔ 3 положення регулювання потужності.
✔ Гачок для підвішування інструменту в комплекті.
✔ LED підсвітка робочої зони.
✔ Індикація рівня заряду батарей (версія P2). Орієнтовний ресурс на одному заряді батареї 5 А·год: до 590 скоб 40 мм на 1 швидкості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Ємність контейнера | 110 шт. |
| Максимальна кількість ударів | 20 уд/хв |
| Довжина скоби | 40 мм |
| Ширина скоби | 11.4 мм |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
| Можливість подвійного удару | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Степлер скобозабивний акумуляторний безщітковий — 1 шт.✔ Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon 5 А·год — 2 шт.✔ Зарядний пристрій — 1 шт.✔ Валіза — 1 шт. |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 18 |
| Ємність акумулятора, Ач | 5 |
| Діаметр аксесуара, мм | 3.7-4 |
| Довжина аксесуара, мм | 40-50 |
| LED підсвічування | Да |
| Місткість магазину, шт | 38 |
| Класифікація аксесуара | скоба |
| Ширина аксесуара, мм | 10.3 |
| Вага (кг) | 4.2 |
| Країна-виробник | Чеська Республіка |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 799 ₴











