Рівень лазерний ротаційний DeWALT DCE079D1G
101 999 ₴
- В наявності
- Код: DCE079D1G
- +380 (98) 630-00-01
✔ Повністю автоматичний горизонтальний і вертикальний ротаційний лазерний рівень для роботи всередині приміщень і на вулиці.
✔ Точність розмітки 0.1 мм/м.
✔ Живлення від акумуляторних NiCd/NiMH/Li-ion батарей DEWALT напругою від 9.6-18.0 В.
✔ Захищена обертова головка та водонепроникний корпус забезпечують надійну роботу у важких умовах.
✔ Пульт дистанційного керування дає змогу одній людині керувати всіма функціями рівня на великих відстанях.
✔ Вбудована світлодільна призма дає змогу отримати розвертку під прямим кутом.
✔ Пульт дистанційного керування має функцію, що дає змогу орієнтувати лазер за осями Х і Y.
✔ Пристрій для кріплення лазерного рівня на стіну.
✔ Керування ротаційним лазером на відстані можливе тільки одним індивідуальним пультом дистанційного керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 60 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 600 м |
| Похибка вимірювання | 0.1 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 5 град. |
| Час автоматичного нівелювання | 5 сек |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 515 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір лазера | Зелений |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Бульбашковий рівень | Так |
| Обертальний лімб | Так |
| Робота в похилому положенні | Так |
| Регульовані опори | Так |
| Сигналізація разгоризонтовки | Так |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Кількість лазерних площин | 2 |
| Тип лазерного нівеліру | Ротаційний лазер |
| Тип компенсатора | Електронний |
| Габарити | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 370 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Пульт дистанційного керування — 1 шт.✔ Детектор променя — 1 шт.✔ Кріплення на стіну — 1 шт.✔ Мішень-променівник — 1 шт.✔ Окуляри — 1 шт.✔ Акумулятор 18 В XR Li-Ion 2 А·год — 1 шт.✔ Зарядний пристрій — 1 шт.✔ Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Самовирівнювання | Да |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Країна-виробник | Китай |
| Робочий діапазон, м | 76 |
| Кількість точок, шт. | 1 |
| Робочий діапазон (з детектором), м | 600 |
| Кут самовирівнювання, град | 5 |
| Кількість променів, шт. | 1 |
| Клас приладу | 2 |
| Тип прибора | ротаційний |
| Колір лазерного діода | зелений |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 101 999 ₴







