Молоток відбійний мережевий безщітковий DeWALT D25911K
58 999 ₴
- В наявності
- Код: D25911K
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Новий мережевий безщітковий відбійний молоток у новому дизайні з додатковою потужністю та продуктивністю.
✔ Найкраща продуктивність у своєму класі.
✔ Молоток має безщітковий двигун.
✔ | Плавальний механізм допомагає забезпечити надзвичайно низький рівень вібрації — 6,0 м/с?.
✔ Також має вбудовану функцію Wireless Tool Control для під'єднання системи видалення пилу (DWH051-XJ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Тип патрона | SDS-max |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна сила удару | 27 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Вага | 11.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Рівень вібрації | 8.5 м/с2 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Можливість підключення води | Ні |
| Плавний пуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1700 |
| Комплектація | ✔ Бічна ручка — 1 шт.✔ Валіза — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 1620 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Регулювання обертів | Да |
| Джерело живлення | мережевий |
| Вага (кг) | 12.7 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 27 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 999 ₴







