Молоток відбійний мережевий безщітковий DeWALT D25966
82 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: D25966
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Безщітковий двигун забезпечує підвищену довговічність зі зменшеною періодичністю обслуговування.
✔ Молоток має низький рівень вібрації на 6,8 м/s?, мінімізуючи втому користувача та підвищуючи продуктивність.
✔ Передавач Wireless Tool Control, що дає змогу керувати інструментом для бездротового зв'язку з іншим бездротовим інструментом, наприклад пилососом, для автоматичного увімкнення та вимкнення.
✔ Світлодіодний індикатор обслуговування
✔ Вбудована функція Wireless Tool Control для під'єднання системи пиловидалення (DWH051-XJ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Тип патрона | SDS-max |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна сила удару | 41 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 900 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Рівень вібрації | 7 м/с2 |
| Максимальний діаметр патрона | 18 мм |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Плавний пуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1800 |
| Комплектація | ✔ Бічна ручка — 1 шт.✔ Валіза — 1 шт.✔ Зубило — 1 шт.✔ Шестигранник — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 1080 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Регулювання обертів | Немає |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Вага (кг) | 18.8 |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 41 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 999 ₴








