Молоток відбійний мережевий DeWALT D25981K
116 999 ₴
- В наявності
- Код: D25981K
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Великогабаритний механізм вирізняється надзвичайною надійністю і чудовими характеристиками.
✔ Плавальна система ручки поглинає відбій і разом з активною антивібраційною системою забезпечує мінімальний рівень вібрації.
✔ Найвища продуктивність на ринку завдяки оптимізованому двигуну й ударному механізму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальна сила удару | 68 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 960 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 230 В |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Рівень вібрації | 7.5 м/с2 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Можливість підключення води | Ні |
| Плавний пуск | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 2100 |
| Комплектація | ✔ Транспортувальний візок — 1 шт.✔ Пікоподібне зубило — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 960 |
| Регулювання обертів | Немає |
| Джерело живлення | мережевий |
| Вага (кг) | 31 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 62 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 999 ₴










