


Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH735N
51 199 ₴
- В наявності
- Код: DCH735N
- +380 (98) 630-00-01
✔ Електронне регулювання обертів і реверс дають змогу вибрати оптимальний режим роботи з різними матеріалами.
✔ Вимикач із плавним пуском знижує пускові струми під час запуску, виключає ривок, забезпечує комфорт під час тривалих робіт.
✔ Антивібраційна система AVC — плавальна задня та демпферна додаткова ручка неабияк знижують рівень вібрації.
✔ Механічна муфта вимикає обертання під час заклинювання.
✔ Антиротаційна система ADC з індикатором спрацьовування — у разі заклинювання та різкого повороту інструмента миттєво знижує крутний момент і швидкість.
✔ Константна електроніка — підтримка постійної потужності й обертів під навантаженням.
✔ Новий відсік установлення акумулятора дає змогу під'єднувати новітню акумуляторну батарею DEWALT XR FlexVolt ємністю 15 А·год.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 355 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2700 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 13.3 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX — 1 шт.✔ Без акумуляторів і зарядного пристрою✔ Валіза — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 2705 |
| Частота обертання, об/хв | 355 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 54 |
| Макс. діаметр свердління в бетоні, мм | 48 |
| Змінний патрон | Немає |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Макс. діаметр свердління полою коронкою, мм | 125 |
| Вага (кг) | 8.5 |
| Країна-виробник | Чеська Республіка |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 13.3 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
- Ціна: 51 199 ₴


