



Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX DeWALT DCH775X2
81 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCH775X2
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ 2 режими роботи: свердління з ударом і удар.
✔ Завдяки енергії удару 19,4 Дж може використовуватися як відбійний молоток за основним призначенням.
✔ Антиротаційна система захищає оператора та вимикає інструмент під час заклинювання бура.
✔ Механічна запобіжна муфта.
✔ Індикація потреби сервісного обслуговування.
✔ Електронний регулятор швидкості та сили удару дає змогу робити отвори в крихких матеріалах без ризику їх пошкодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління з ударом |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 350 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2700 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 19 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга акумулятору | 54 В |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 52 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 320 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | ✔ Перфоратор акумуляторний безщітковий SDS MAX — 1 шт.✔ Акумулятор Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547) — 2 шт.✔ Зарядний пристрій — 1 шт.✔ Валіза — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 2210 |
| Частота обертання, об/хв | 290 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Напруга, В | 54 |
| Макс. діаметр свердління в бетоні, мм | 52 |
| Змінний патрон | Немає |
| Ємність акумулятора, Ач | 3 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Макс. діаметр свердління полою коронкою, мм | 150 |
| Вага (кг) | 9.5 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 19.4 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 999 ₴


