Перфоратор мережевий SDS-MAX DeWALT D25733K
51 199 ₴
- В наявності
- Код: D25733K
+380 (67) 885-25-26
- +380 (98) 630-00-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✔ Прекрасне співвідношення між потужністю та вагою.
✔ Інструмент розроблений для комфортної роботи як у горизонтальному, так і вертикальному положеннях.
✔ Система PERFORM PROTECT VIBRATION — вібрація зменшується завдяки пружній ручці, антивібраційній бічній ручці та внутрішній системі гасіння вібрації.
✔ Система PERFORM PROTECT CONTROL — поєднує в собі електронну антиротаційну технологію та механічну муфту.
✔ Антиротаційна система реагує на поворот інструмента під час заклинювання й миттєво знижує крутний момент до контрольованого рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 11.9 Дж. |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Вага | 9.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 48 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 48 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 150 мм |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність, Вт | 1600 |
| Комплектація | ✔ Багатопозиційна бічна ручка — 1 шт.✔ Валіза — 1 шт. |
| Частота ударів, уд/хв | 2705 |
| Частота обертання, об/хв | 355 |
| Джерело живлення | мережевий |
| Макс. діаметр свердління в бетоні, мм | 45 |
| Змінний патрон | Немає |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Макс. діаметр свердління полою коронкою, мм | 125 |
| Вага (кг) | 9.2 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009), Дж | 13.3 |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 199 ₴











